Przeskocz do treściUwaga!
Interesujesz się walutami?
Zapraszamy na bezpłatny Webinar "Jak Zostać Udziałowcem w Branży Medycznej" Być może to coś dla Ciebie.
Kliknij Tutaj aby przejść na Webinar
Najczęściej wybierane


Bezkonkurencyjna oferta od Citi Handlowy Konto Osobiste Citi Kantor

Atrakcyjnej oferta kursów wymiany 11 walut dedykowanej Klientom CitiKonta takich jak: Frank Szwajcarski (CHF)|Jen Japoński (JPY) |Euro (EUR)|Korona Czeska (CZK)|Forint Węgierski (HUF)|Dolar Amerykański (USD) |Dolar Kanadyjski (CAD)|Dolar Australijski (AUD)|Funt Brytyjski (GBP)|Korona Norweska (NOK)|Korona Duńska (DKK)|Korona Szwedzka (SEK)

Oferta konkurencyjna dla popularnych kantorów. Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch). Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, If Done, Occ.

Płacąc kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie nie zapłacisz kosztów przewalutowania
Płatności mobilne: telefonem lub zegarkiem
Ile kosztuje konto osobiste Citi Kantor:
0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową, 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi, 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu, 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile, 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu.

Konto osobiste w Citi Handlowy założysz wygodnie przez selfie nawet w 15 minut bez wychodzenia z domu!

Aplikuj o CitiKonto >
Kliknij Tutaj aby zobaczyć szczegółowe informacje o CitiKantor

 

Obecnie Alior Bank oferuje Kartę wielowalutową w kantorze internetowym
eKonto Walutowe w EUR i 10 innych walutach
Kantory internetowe


Najtańsze konto walutowe

Najtańsze konto walutowe dla podróżnych, emigrantów i innych.

Lubię obserwować, co dzieje się w świecie "banków pretendentów" (nazwa jest przy okazji straszna), najtańsze konto walutowe oferujące zmodernizowane doświadczenie w zakresie bankowości, które często wiąże się z takimi korzyściami, jak bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą lub płatności kartą bez wymiany walut. opłaty.

Tak wiele razy rozmawiałem z moimi przyjaciółmi ... Opisuję, w jaki sposób oszczędzam pieniądze na konwersje walut i płacąc za rzeczy podczas podróży, i wysyłam te same linki i informacje do wszystkich. Więc dzisiaj postanowiłem zrobić post. Mam nadzieję, że okaże się to przydatne!

Dlatego zaczynamy:

Najtańsze konto walutoweInformacje tutaj mogą być błędne lub nieaktualne. Postaram się ją aktualizować od czasu do czasu, ale nie ponoszę za to odpowiedzialności, ponieważ sytuacja zmienia się szybko w świecie najtańszych kont walutowch . Proszę o wiadomość, jeśli znajdziesz błędy lub nieaktualne informacje!
Niektóre z tych firm to banki z pełną ochroną FSCS (Wielka Brytania lub odpowiednik w innych jurysdykcjach), inne wciąż mają swoją aplikację lub nie mają żadnej ochrony. Nie sprawdzałem tego w sposób wyczerpujący. Twoje pieniądze mogą być zagrożone, używaj ich w odpowiedzialny sposób.
Niektóre linki to odsyłacze polecające. Oczywiście. Zaznaczę je jako takie i jeśli zechcesz je wykorzystać - dziękuję, dobry panie!

TL; DR czy to najtańsze konto walutowe?

Używam Transferwise do przelewania pieniędzy jest to jedno z tańszych kont walutowych, N26  dla konta w EUR i Monzo dla konta w GBP. W zależności od Twoich potrzeb prawdopodobnie powinieneś rozważyć również Revolut za EUR / GBP / USD / CHF / PLN, Starling Bank jako równowartość Monzo w GBP i Charles Schwab Bank (bardziej tradycyjny typ banku), albo Prosty lub Moven za USD.

Kilka podstaw

Jest kilka rzeczy, o których powinieneś pomyśleć wybierając najtańsze konto walutowe. Po pierwsze, w jakich walutach otrzymujesz zapłatę lub masz oszczędności? Prawdopodobnie chcesz usługi oparte na jednej z tych walut, aby uniknąć konieczności przekazywania pieniędzy. (Ale patrz rozdział poniżej dotyczący przelewania pieniędzy!) Po drugie, dla wielu z tych firm potrzebujesz adresu w kraju, w którym obecnie działają, co może ograniczyć Twój wybór. Po trzecie, niektóre konta oferują "prawdziwe" szczegóły konta, takie jak IBAN, numer konta + kod sortowania (UK) lub numery trasowe (US). Wreszcie, chcesz kartę, która ma najniższe opłaty za transakcje / wypłaty (a najlepiej bez żadnych miesięcznych limitów). N.B. O ile nie powiem inaczej, "brak opłat" oznacza, że ​​przeliczanie walut odbywa się po stawkach Mastercard bez dodatkowych opłat pobieranych przez firmę, co jest świetną okazją.

Pogrupuję firmy według krajów i walut poniżej. Ale najpierw wspomnijmy o przekazach pieniężnych między walutami.

Przesyłanie pieniędzy w różnych walutach

Przeniesienie
Do tej pory wszyscy słyszeli o tym założonym przez Estonię startupie dzięki energicznym kampaniom marketingowym. Bardzo łatwy w użyciu, oferuje średnie kursy wymiany i obsługuje wiele walut. Obciążenie 0,5% kwoty transakcji, lub 2 ustalona minimalna opłata.

Niedawno bank PKO  (konto walutowe pko) wprowadziła swoje konto bez granic - więcej informacji znajdziesz w zakładce ranking konto walutowe ranking.

ing konto walutowe

ing konto walutowe  nie obejmuje wszystkich walut, których potrzebowałem, aby wysłać pieniądze, i chociaż istnieje wiele usług (i nie przejmowałem się ich badaniem), osobiście miałem dobre doświadczenia z ing konto walutowe.

Konto bez granic  - Najtańsze konto walutowe PKO

Najtańsze konto walutowe  - GBP, EUR, USD i więcej
To jest najnowszy i jeden z najfajniejszych dodatków do mojej listy. Możesz mieć prawidłowe dane konta bankowego w Wielkiej Brytanii (GBP), Niemczech (EUR), USA (USD) i Australii (AUD) oraz posiadać 15 innych walut (z ich własnymi lokalnymi kontami bankowymi już wkrótce!) I konwertować między nimi na średnie stawki rynkowe + 0,5% opłaty.

Brak opłat za otrzymywanie płatności na jakiekolwiek "prawdziwe" konta bankowe w ich walucie! Brak opłat abonamentowych! Płacisz tylko niewielką opłatę, aby wypłacić lub wysłać pieniądze.

Karty debetowe są tutaj! Szczegóły ceny. Zasadniczo możesz wydawać waluty, które posiadasz, tanie kursy wymiany Transferwise do innych obsługiwanych walut i stawki Mastercard na resztę. Jest to dobra oferta szczególnie dla tych, którzy używają konta bez granic, aby otrzymać zapłatę.

konto walutowe wbk  - GBP, EUR, USD, CHF, PLN?

Możesz przechowywać pięć różnych walut i dokonywać między nimi konwersji po stawkach rynkowych bez opłat (do 5 000 GBP / 6 000 EUR / równowartość miesięcznie lub później 0,5% opłaty). Otrzymujesz "prawdziwe" dane konta bankowego w Wielkiej Brytanii, a inne są w przygotowaniu.

Pochodzi z kartą debetową Mastercard. Zakupy w walutach obcych są również dostępne w cenach rynkowych bez opłat (obowiązują limity powyżej). Wypłaty z bankomatu są bezpłatne do 200 GBP / 200 EUR / ekwiwalent miesięcznie, a następnie 2% opłaty. (Są lepsze opcje niż te, patrz poniżej!) Warto również zauważyć, że istnieje wersja premium, która usuwa limity, aw weekendy (gdy nie ma taryfy na żywo), jest to 0,5-1.5% dopłaty.

 

Euro (EUR)
N26 - cała strefa euro

Jeden z pierwszych graczy na tym rynku był znacznie tańszy w użyciu, ale teraz zaczął pobierać różne opłaty. Przelewy bankowe i zakupy w walutach obcych za pośrednictwem karty debetowej Mastercard są nadal bezpłatne, więc jest to najlepsza opcja oparta na EUR, jeśli chcesz wydać tę walutę za granicą. Jednakże wypłaty z bankomatów za gotówkę w walucie innej niż EUR są obciążone opłatą w wysokości 1,7%, chyba że otrzymasz premię za 5,90 € / miesiąc.

Funt brytyjski (GBP)
Monzo - Wielka Brytania

Rachunek w GBP na koncie (prawidłowe dane konta) bez żadnych opłat. Czysta przyjemność. Połączyć. Potrzebujesz adresu w Wielkiej Brytanii. AKTUALIZACJA 22 października 2017 r .: od 18 grudnia 2017 r. Limit wypłat będzie wynosił 200 GBP miesięcznie.

Starling Bank - UK

Najtańsze konto - bez żadnych opłat i właściwych danych konta! Połączyć. Potrzebujesz adresu w Wielkiej Brytanii.

Łup - Wielka Brytania

Dokładnie tak samo, jak Monzo i Starling Bank powyżej, ale pozwala tylko na dwa bezpłatne wypłaty bankomatów w miesiącu i kosztuje 1 £ / wypłatę później. Niezły!: P Link. Potrzebujesz adresu w Wielkiej Brytanii.

Monese - Wielka Brytania

Jeśli nie masz adresu w Wielkiej Brytanii, ale chcesz mieć konto walutowe w GBP i nie jesteś zadowolony z Transferwise lub Revolut, możesz wypróbować Monese. 4,95 £ / miesiąc, a otrzymasz kartę debetową Visa i pełne dane konta bankowego. Ale tylko 10 wypłat z bankomatów miesięcznie, a wypłaty za zakupy w innych walutach i zakupy są obciążane opłatą w wysokości 0,5% (patrz ceny).

Curve - Wielka Brytania

To naprawdę nie jest właściwe konto bankowe nie należy do najtańszych, ale zamiast tego jest to karta, która pozwala ci połączyć z nią inne karty i przełączać się między nimi za pomocą aplikacji mobilnej - musisz więc mieć przy sobie tylko jedną kartę. Uważam, że jest to przydatne ze względu na ofertę cashbacku ze sklepami takimi jak M & S i Boots. Dodatkową przydatną funkcją jest to, że wszystkie transakcje pojawiają się w aplikacji natychmiast, w przeciwieństwie do tradycyjnych banków w Wielkiej Brytanii, gdzie trzeba czekać kilka dni roboczych, aby transakcje pojawiły się na wyciągu ...

 

Konto w Dolarach amerykańskich (USD)

Jeszcze ich nie używałem, ale wygląda na to, że na rynku są dwaj prawie równoważni gracze: Simple i Moven. Oba oferują kartę debetową Visa i obciążają tylko 1% zagranicznych transakcji. Daj mi znać, co myślisz, jeśli użyłeś ich!

Chociaż nie jest to "bank pretendenta", Charles Schwab Bank oferuje jedną z najlepszych i najtańszych ofert dostępnych w Stanach Zjednoczonych z kartą debetową Visa i bez żadnych opłat. Nawet roszczą sobie prawo do zwrotu wszystkich opłat za korzystanie z bankomatu pobieranych przez dostawców bankomatów na całym świecie!

Istnieje oczywiście wiele innych osób, które nie sporządziły  listy kont oferujących najtańsze konto walutowe z jednego lub drugiego powodu, takich jak opłaty lub tylko oferowanie walutowych kont firmowych. Mogę uwzględnić je w jednej z przyszłych aktualizacji. Daj mi znać, jeśli brakuje jakiejś informacji, jest ona nieprawidłowa lub nieaktualna! Mam nadzieję, że pomoże to w optymalizacji finansów!

 

1 myśl na “Najtańsze konto walutowe

  1. Pingback: W jakim banku najlepiej - Obecnie Najlepsze Konto Walutowe - Ranking

Dodaj komentarz